Aktualności

Rok akademicki 2018/2019

 
Wiesław Przybyła
Rok akademicki 2018/2019
Napisane przez: Wiesław Przybyła - poniedziałek, 22 październik 2018, 10:54
 

Szanowni Studenci,

jako się rzekło, zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 powoli ruszają. Tempo pracy na platformie zdalnego nauczania będzie przyspieszać, ale raczej w rytmie Tuwimowskiej "Lokomotywy". Wkrótce czekają Państwa pierwsze zjazdy w siedzibie Uczelni, będzie więc okazja poznać się z Wykładowcami tête-à-têteStudenci pierwszych semestrów natomiast zobaczą się z koleżankami i kolegami ze studiów. 

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, problemy — pozostajemy do dyspozycji. Oto lista kontaktów z Uczelnią:

Centrum Pomocy PUW (sprawy techniczne, organizacyjne i dydaktyczne)
poniedziałek–piątek, godz. 8.00–16.00
tel. +48 501 322 268
e-mail: pomoc@ahe.lodz.pl

Bezpłatna infolinia (połączenia krajowe)
tel. 800 080 888

Koordynator Platformy Zdalnego Nauczania:
e-mail:mdl_koordynator@ahe.lodz.pl

Dziekanat ogólny: dziekanat@ahe.lodz.pl

Dziekanaty kierunków

Administracja: tel. 42 63 15 867, administracja@ahe.lodz.pl
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, dziennikarstwo@ahe.lodz.pl
Ekonomia: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, ekonomia@ahe.lodz.pl
Filologia obca: tel. 42 63 15 862, filologia@ahe.lodz.pl
Filologia polska: tel. 42 63 15 978, 42 29 95 580, filpolska@ahe.lodz.pl
Grafika: tel. 42 63 15 862, grafika@ahe.lodz.pl
Informatyka: tel. 42 63 15 867, informatyka@ahe.lodz.pl
Kulturoznawstwo: tel. 42 63 15 978, 42 29 95 580 kulturoznawstwo@ahe.lodz.pl
Pedagogika: tel. 42 63 15 860, pedagogika@ahe.lodz.pl
Pielęgniarstwo: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, pielegniarstwo@ahe.lodz.pl
Politologia: tel. 42 63 15 867, politologia@ahe.lodz.pl
Psychologia: tel. 42 29 95 580, 42 63 15 978, psychologia@ahe.lodz.pl
Transport: tel. 42 63 15 867, transport@ahe.lodz.pl
Turystyka i rekreacja: tel. 42 63 15 867, turystyka@ahe.lodz.pl
Zarządzanie: tel. 42 63 15 862, zarzadzanie@ahe.lodz.pl

Czesne i opłaty
tel. +48 42 63 15 813
e-mail: dofs@ahe.lodz.pl
Stypendia i zapomogi
tel. +48 42 63 15 088 – stypendium socjalne
tel. +48 42 29 95 610 – stypendium rektora dla najlepszych studentów
tel. +48 42 63 15 076 – zapomogi; stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych
e-mail: stypendia@ahe.lodz.pl

Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich
tel. +48 42 63 15 015

e-mail: awawrzynczak@ahe.lodz.pl

Życzę Państwu udanego roku akademickiego!

dr Wiesław Przybyła
Pełnomocnik rektora ds. studiów zdalnych